تفکر پاسداری سرتیتر خبرهای ارزوئیه

به گزارش “ارزوئیه خبر”‍سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه به مناسبت گرامیداشت هفته پاسدار با اشاره به کلام امام خامنه ای(مدظله العالی) در خصوص اینکه پاسداری به لباس پاسداری نیست، بلکه به تفکر پاسداری است بیان کرد: هفته پاسدار را بر تمامی کسانی که تفکر پاسداری را سرلوحه کار خود دارند تبریک میگویم.

وی خاطر نشان کرد: انشاءالله مجموعه سپاه و بسیج شهرستان بتواند در راستای ارزش های انقلاب خدمت رسانی نماید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه در محور اول سخنان خود به تبیین موضوع فساد بانکی و راه کار مقابله با این پدیده ی تاسف برانگیز پرداخت و تصریح نمود: از زمان تشکیل بانک های خصوصی و تامینِ اعتبار این بانک ها و سوددهی که این بانک ها انجام میدهند، رقابت بین بانک های خصوصی شدت گرفت و به این ترتیب بانک های دولتی هم وارد این‌ چرخه شدند و بجای احداث کارخانه و سرمایه گذاری و تولید اشتغال شروع کردن به سود دادن و بالا بردن نرخ بازپرداخت تسهیلات بانکی و لذا همین موضوع سبب فساد بانکی و اقتصادی شد.

وی خاطر نشان کرد بنا به فتوای اکثر مراجع سودی که بانک ها از دادن وام دریافت میکنند عین ربا میباشد.

سرگرد اسماعیلی کاخ در ادامه با اشاره به طرح صندوق های قرض الحسنه محله محور افزود: از ابتدای سال ۹۷ طرح صندوق های قرض الحسنه در شهرستان در حال اجرا است و الحمدا…. بازخورد خوبی را به همراه داشته است و با هدف پرداخت وام هایی با سود صفر درصد، ایستادگی در برابر فساد بانکی و همچنین نظارت مستقیم مردم بر روی عملکرد صندوق ها در حال اجرا است. و تشریح و تبیین و تسهیلگری این طرح در دستور کار ناحیه مقاومت سپاه قرار دارد و اجرای طرح توسط خود مردم انجام میگیرد و مردم ناظر عملکرد صندوقها میباشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه در محور دوم سخنان خود به شفافیت و انقلابی گری پرداخت و عنوان کرد: یکی از موارد پیشرفت شهرستان خط راه آهنی بود که بخشی از مسیر آن از شهرستان ارزوئیه عبور می کرد، وی خاطر نشان کرد : اینکه چه عاملی سبب شد این راه آهن تغییر مسیر به راه آهن کرمان _ سیرجان_ بندرعباس دهد، و حتی در سخنرانی مجلس اسمی از مسیر راه آهن شهرستان ارزوئیه برده نشد پاسخگویی نماینده محترم و مسئولین امر را می طلبد. چرا که همه طبق استناد قانون مدنی در این زمینه پاسخگوی مردم اند و ان شاءالله که با همت و پیگیری این موضوع حل شود.

سرگرد پاسدار اسماعیلی کاخ در پایان هم با توجه به ناآرامی های اخیر کشور عنوان کرد: مسئله اقتصادی بسیار اهمیت دارد و اگر نارضایتی پیش آید ,دشمن سواستفاده کرده و عقاید و نظام را زیر سوال می برد.
وی افزود: باید آگاه باشیم چرا که در جنگ صفین فرمانده لشکر امام علی(علیه السلام) به خیمه معاویه رسیده بود و چیزی نمانده بود که لشکریان امام علی علیه السلام پیروز شوند اما دور خیمه ی امام شلوغ شد و مالک اشتر مجبور شد به عقب برگردد.
امروز هم مالک اشتر زمان به مرز نابودی اسرائیل رسیده، نگذاریم اطراف خیمه ی فرمانده شلوغ شود که مالک اشترمجبور شود برگردد…
البته به حول قوه الهی و با درایت رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) پیروزی نزدیک است.
http://sapp.ir/orzukhabar
https://iGap.net/orzukhabar در پیام رسان های داخلی همراه ارزوئیه خبر باشید

https://eitaa.com/orzukhabar

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *