خرید کالای ایرانی موجب رونق خانه و کارخانه‌ها خواهد شد و اشتغال بیشتری شکل میگیرد

به گزارش “ارزوئیه خبر”امام جمعه محترم ارزوئیه با اشاره به شعار امسال و ضرورت حمایت از کالای ایرانی، گفت: اگر کالای ایرانی خریداری شود به طور طبیعی چرخ کار ایرانی، چرخ معیشت کارگران ایرانی و چرخ فعالیت سرمایه گذاران ایرانی به گردش در خواهد آمد.

 

وی بیان نمود: شعار امسال که مقام معظم رهبری در ادامه شعار‌های سال‌های گذشته انتخاب کرده اند برای توسعه وضعیت اقتصادی و معیشتی و رونق گرفتن کسب و کار مردم است. همچنان که می‌بینیم شعار امسال تاکید بر تولید ملی و کالای ایرانی و حمایت از آن است.

این مقام مسئول تصریح کرد: یک وجه این کار این است که اگر کالای ایرانی خریداری شود به طور طبیعی چرخ کار ایرانی، چرخ معیشت کارگران ایرانی و چرخ فعالیت سرمایه گذاران ایرانی به گردش در خواهد آمد و به طور طبیعی رونق را هم به کارخانه‌ها و هم به خانه‌ها مردم خواهد برد؛ لذا خانه و کارخانه باید با هم رونق پیدا کند. بنابراین به تنهایی امکان رونق گرفتن این موارد نیست. بلکه برای این که این‌ها بتوانند رونق بگیرند باید در خانه‌ها کالای ایرانی به چشم بیاید.

دکتر نصرالله پور تصریح کرد: اگر ما خانه‌های خود از کالای ایرانی رو پر کنیم ، آنوقت هم خانه‌های مردم رونق می‌گیرد و هم کارخانه‌ها رونق میگیرد. این‌ها یک چرخه بهم پیوسته است.

گزارش:شیخ اسدی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *