چند خبر از نیروی انتظامی شهرستان ارزوئیه

فرمانده نیروی انتظامی ارزوئیه خبر داد:مأموران پلیس با گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند از دستگیری افرادی که در بخش صوغان باعث برهم زدن نظم عمومی شده بودند خبر داد و افزود: افراد موردنظر را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه مجرمین را دستگیر کردند که این اقدام پلیس رضایتمندی و قدردانی شهروندان را به دنبال داشت.

جناب سرهنگ نجفی بیان نمود: نیروی انتظامی مصمم است با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی که آسایش شهروندان را برهم می‌زنند به‌صورت قاطعانه برخورد کند.

وی  در گفتگو با خبرنگار ارزوئیه خبر” اظهار داشت: با اجرایی شدن سامانه 197 علاوه بر نظارت بیشتر بر عملکرد کارکنان و ماموران پلیس ، مردم و شهروندان نیز بیش از پیش نسبت به حقوق خود و وظایف پلیس آشنا می‌شوند چرا که در این سامانه تمامی شکایات مردمی به صورت فوری رسیدگی می‌شود..

وی گفت: با سامانه 197به صورت 24 ساعته آماده دریافت نظرات و دیدگاههای شهروندان عزیز در قالب انتقاد، پیشنهاد، شکایت و حتی تقدیر از عملکرد کارکنان و واحدهای نیروی انتظامی در حال فعالیت است.

سرهنگ نجفی: در خصوص ضمانت اجرایی این سامانه اظهار داشت: اساسا برای کاهش هزینه های انتظامی، پلیس نیاز به مشارکت مردم دارد و ما تلاش میکنیم با مردم به عنوان اصلیترین مولفه های سرمایه اجتماعی ارتباط برقرار کرده و به سبب این ارتباط، اعتمادسازی کنیم، لذا نیروی انتظامی به جهت پالایش درون سازمانی و افزایش اعتماد مردم به پلیس به این مهم توجه ویژه ای دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *