طرح صندوق های محله محور شهری و روستایی

به گزارش “ارزوئیه خبر” به نقل از “روابط عمومی بسیج” شهرستان؛نشست صندوق های محله محور شهری و روستایی با حضور مسئولین این صندوق ها در ناحیه مقاومت سپاه برگزار گردید.

صندوق های محله محور به دنبال جهاد اقتصادی است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه،سرگرد اسماعیلی کاخ در این نشست عنوان کردند: ایجاد صندوق های قرض الحسنه مردم محور و هم چنین برگزاری اردوهای جهادی در بازه های زمانی مختلف در طول سال، دو حرکت ارزشمند در خصوص فعالیت های جهادی است که اثرات مسرت بخشی را نیز به همراه داشته است.

وی با اشاره به رسالتی که مسئولین صندوق های محله محور دارند، خاطر نشان کرد:حکم این حرکت می تواند با جهاد مدافعان حرم برابری نماید و حتی بیشتر،پس قدر خود را بدانید که در راستای جهاد اقتصادی گام برداشته اید.

مدیریت مردمی،مدیریتی جامع و پایدار

آقای آشتاب بیان کرد:طرح صندوق های مردم محور در سدد آن است که با کمترین هزینه بیشترین اثرگذاری را به همراه داشته باشد.

وی مدیریت مردمی را مدیریتی جامع و پایدار خواند و تصریح نمود: در راس این کار،مردم قرار دارند و طی مشارکت های مردمی استعداد های مردم شناسایی می شوند و بدین وسیله نتایج بهتری را متحقق می شود.

وی صندوق های قرض الحسنه مردم محور را در تشکل نهادی مردم یار و مردم محور دانست و بیان کرد:با انجام کار درمساجد به سمت مسجد محوری حرکت می کنیم.

و در پایان خاطر نشان کرد:هدف از ایجاد صندوق ها،حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی و معیشتی و اشتغال زایی است.

تعاون و همکاری سبب کیفیت کار صندوق های محله محور

سروان پاسدار امین ایوبی در جمع مسئولین صندوق های قرض الحسنه مردم محور عنوان کردند: در روند صندوق های مردم محور به کیفیت کار توجه شود تا بتوانید از این آورده بیشترین بازدهی را داشته باشید و همه با هم با وحدت و تعامل سازنده در جهت اشتغال زایی قدم بردارید.

وی با تاکید بر تعاون و همکاری به آیه “وَ تَعاوَنوا عَلی البِرِّ وَ التَقوا” اشاره داشتند و افزودند:امروز باید در کارهای گروهی قوی عمل کرد و متحقق کننده وعده الهی باشیم.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *