ریاست محترم دادگاه عمومی به همراه جمعی از مسئولین در نشستی صمیمی با اهالی محله زرگر ها دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش ارزوئیه خبر ریاست محترم دادگاه عمومی به همراه جمعی از مسئولین در نشستی صمیمی با اهالی محله زرگر ها دیدار و گفت و گو کردند.

وی با بیان این که ما در این دیدار به دنبال آشنایی بیشتر مردم با حقوق شان هستیم ، گفت : اگر افراد با حقوق شان آشنا باشند نه به دیگران اجازه می دهند حق شان را تضییع کنند و نه خودشان حق دیگران را نادیده می گیرند.

 

این مقام ارشد قضایی شهرستان با اشاره به پیچیدگی های زندگی امروز از مردم خواست : آگاهی های حقوقی شان را افزایش دهند و در اموری مانند عقد قرارداد ، پیش فروش و پیش خرید مسکن حتما با وکلا و کارشناسان حقوقی مشورت کنند تا خودشان گرفتار عواقب ناآگاهی شان نشوند و هم برای دستگاه قضایی تولید پرونده نکنند.

رئیس دستگاه قضاء شهرستان افزود : تجربه نشان داده است هر چه آگاهی مردم درباره ی مباحث حقوقی بیشتر باشد، میزان ورودی پرونده ها به محاکم نیز به همان میزان کاسته می شود .

 

آقای دهقانی با بیان این که مدت زمان رسیدگی به پرونده ها، مهم ترین دغدغه مردم است گفت : کاسته شدن آمار پرونده های ورودی به محاکم ، زمان رسیدگی به پرونده ها به ویژه پرونده های حساس و مهم را کاهش می دهد.

 

ریاست محترم دادگاه عمومی شهرستان تصریح کرد: ما خدمت گزار مردم هستیم و وظیفه داریم که جویای حالشان باشیم.

وی ابراز داشت:مردم به خوبی به وظیفه خویش عمل می کنند و انشاءالله مسئولین هم بتوانند به وظیفه خود در قبال انقلاب اسلامی و مردم عمل کنند که ما هر چه داریم از خون پاک شهدا و مردم است.

گزارش:شیخ اسدی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *