راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن در ارزوئیه برگزار شد

به گزارشارزوئیه خبر” مردم شهید پرور شهرستان ارزوئیه همچون سالهای گذشته در یوم الله ۲۲ بهمن ۹6 هم که مصادف با سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بود برای نشان دادن وحدت و انسجام ملی راهپیمایی با شکوهی را برگزار کردند.

مردم ولایت مدار شهرستان ارزوئیه با شعارهای مختلف از جمله ’22 بهمن ماه یوم الله یوم الله’، ‘خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست’، ‘این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده’، ‘مرگ بر آمریکا’ و ‘مرگ بر اسرائیل’ شور و حال خاص انقلابی به این راهپیمایی بخشیدند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از طی کردن مسیر راهپیمایی در مصلی قدس حضور یافتند.

حضور افراد کهنسال، معلول، جانبازان دفاع مقدس و همچنین مادران همراه با فرزندان خردسال خود جلوه‌هایی از عشق به وطن و میهن پرستی را در چشم هر بیننده‌ای تداعی می‌کرد.
مسئولان شهرستان ارزوئیه از جمله  فرمانده محترم ناحیه سپاه بسیج,فرماندار محترم,فرمانده محترم نیروی انتظامی,اعضای شورای شهر,دادستان عمومی و روسای ادارات این شهرستان از حاضران این مراسم بودند.


فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه در سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی در جمع مردم ولایتمدار شهرستان عنوان کرد: انقلاب اسلامی نشان از مقاومت ملت ایران دارد.

سرگرد پاسدار اسماعیلی کاخ فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه بیان‌ کرد: امروز امت اسلام با آزمایش هایی در بحث اقتصادی،نظامی،حکمیت و فتنه فرهنگی مواجهه است که الحمدالله از همه سربلند بیرون آمده است.

وی همچنین به تبیین دو کلمه جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: جمهوری اسلامی یکی از پایگاههای انقلاب اسلامی است اما انقلاب اسلامی همان چیزی است که نشان از مقاومت ملت ایران دارد و ایران را الگویی برای جهانیان قرار داده است و این انقلاب ان شالله به سراسر دنیا منتقل خواهد شد به عنایت الهی به دست صاحب اصلی خود خواهد رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه خاطرنشان کرد:حضور پرشور شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه تجدید بیعت با آرمان های امام و انقلاب است و انشاءالله انقلاب اسلامی همچون گذشته از تمامی آزمایشات سربلند بیرون می آید.

در ادامه  مراسم مراسم با برنامه هایی همچون سرود و پخش کلیپ همراه بود.

گزارش:شیخ اسدی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *