ارزوییه سر چشمه جوشان استعداد هاست و دارای جوانانی خوش فکر و با ایمان و فعال اما بشری رها شده

به گزارش “ارزوئیه خبر” آقای ساسان نیکویی بیان نمود:بنده مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی سامان ضمن عرض بیشترین درود ها نکاتی را به عرض می‌رسانم همشهریان گرامی همه ما از خاک آفریده شده ایم و آباد کردن این کره خاکی به عهده ما گذاشته شده پس نباید در آباد کردن آن کوتاهی کنیم.

وی گفت:شهر ارزوییه سر چشمه جوشان استعداد هاست و دارای جوانانی خوش فکر و با ایمان و فعال اما بشری رها شده

وی همچنین مسئولان را به اتحاد و همبستگی دعوت کرد و افزود:متاسفانه عده ای از مسئولین هم برای این شهر به اندازه کافی و لازم دل نمیسوزانند (این شهر بر موج نداری ها غوطه ور است پس باید با وحدت اجتماعی خواسته هایمان را یکی و دست هایمان را یار و مرد کار یکدیگر قرار دهیم و با اراده محکم برای پیشرفت شهر گامهای مطمئن برداریم تا انشالله به نتیجه مطمئن برسیم.

وی در رابطه با مشکلات شهرستان ابراز کرد:در این شهر آنقدر کارهای عقب مانده انجام نشده داریم که دیگر فرصتی برای بگو مگوهای ملال آور و غیره نمیگزارد پس بیایید رفتارهای اختلاف انگیز را کنار بگزاریم و از طرح مسائل غیر ضروری که ضرر شهرمان است پرهیز کنیم تا بتوانیم به کمک هم کارها را به خوبی جلو ببریم.

مهندس ساسان نیکویی ابراز کرد:از لازمه های زندگی اجتماعی بشر است؛ زیرا هیچ فردی به تنهایی قادر به مواجه با تمام چالش های زندگی نیست. از این رو اتحاد زمینه های لازم میان افراد و گروههای اجتماعی را فراهم می کند تا انسانها در کنار هم با دشواری ها و چالش های زندگی مقابله کنند.

مهندس نیکویی اظهار داشت:همه شما میدانید که کلیه امور و فعالیت های اجتماعی و غیره ورزش شهرمان با اتحاد و همدلی شما سروران و مسئولین شهر قابل اجراست.
وی در رابطه با ورزش از سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند امر به ورزش امر به معروف است گفت:همه ما وظیفه داریم که به امر ورزش اهمیت بیشتری دهیم تا فرزندانمان از گزند یک سری حوادث در امان بمانند.
نیکویی عنوان کرد:در یکی دوسال اخیر فعالیت های چشمگیری در شهرستان در زمینه ورزش اتفاق افتاده که نتایج قابل توجهی را به همراه داشته است؛باشگاه فرهنگی ورزشی سامان توانسته به حول قوه الهی در سال ۹۵ در رده سنی نو نهالان کسب مقام قهرمانی در استان و راهیابی به مسابقات کشوری ‌که در سبزوار مشهد برگزار شد توانست جزء۸تیم پایانی کشور قرار گیرد.
مسئول مجموعه بزرگ ورزشی سامان تصریح کرد:طی نامه ای که از سازمان لیگ فوتسال کشور به ریاست محترم فوتسال استان کرمان عیناً نوشته در خصوص مسابقات لیگ فوتسال کشور در رده سنی نو نهالان به اطلاع می‌رساند که بر اساس مصوبه به هیئت رئیس سازمان لیگ فوتسال مقرر گردید ۸صعود کننده به مرحله پایانی مسابقات فوتسال در سال ۹۷ به عنوان لیگ دسته اول فوتسال سازماندهی ودر مسابقات آتی حضور یابند ودر رشته کاراته سبک کیو کوشین در مسابقات بین المللی که در ارمنستان برگزار شد در سه رده سنی توانسته سه مدال طلا و دوبرنز و یک نفره از آن خود کرد

انتهای پیام/

گزارش:شیخ اسدی

ویراستار:کهریزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *