زنگ انقلاب صبح امروز (14 بهمن) به مناسبت ایام الله دهه فجر در مدرسه محمد رسول الله ارزوئیه نواخته شد

به گزارش سامانه اطلاع رسانی “ارزوئیه خبر”زنگ انقلاب صبح امروز (14 بهمن) به مناسبت ایام الله دهه فجر در مدرسه محمد رسول الله ارزوئیه با حضور امام جمعه محترم,فرمانده محترم ناحیه سپاه,فرماندار محترم,جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی,معاونت محترم آموزش و پرورش و سایر مسئولان شهرستان نواخته شد.

حجت اسلام ولمسلمین دکتر نصرلله پور بیان نمود:شما دانش آموزان با تهذیب، تحصیل و ورزش در مسیر شهدا و تحقق منویات مقام معظم رهبری و استقرار ارزش های اسلامی گام بردارید.

وی تصریح کرد:در زمان شاه 80درصد مردم بیسواد بودند و اکثریت آنها را خانم ها تشکیل میدادند اما امروزه خانم ها در بسیار از ادارات در جایگاه بالایی هستند؛اما برعکس آن در کشور عربستان است چرا که آنجا زن حق مالکیت هیچ چیز را ندارد و نمیتواند به عنوان یک مسئول در جامعه نقش خود را ایفا کند.

وی افزود:رهبری های داهیانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل ریشه های این انقلاب را مستحکم نمود و اکنون این ملت بیدار در کنار رهبر فرزانه خود با آگاهی و هوشیاری درخت تناور انقلاب را ابیاری میکنند .وان شاالله پرچم این انقلاب را به بزرگ پرچمدار عدالت حضرت حجت بن الحسن امام زمان روحی له الفدا تقدیم خواهند نمود.

حجت السلام دکتر نصرالله پور با اشاره به اینکه اگر فرهنگ شهادت را یاد فرزندانمان ندهیم در دوران زندگی خود همه چیز را از دست خواهند داد، خاطرنشان کرد:امروز به برکت خون شهدا و ایثارگران، ایران اسلامی از امنیت و سربلندی برخوردار است و یاد و نام پرافتخار حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس، و شهدای مدافع حرم برای همیشه در جامعه باقی خواهد ماند.

در پایان مراسم از دانش آموزان برتر مدارس توسط مسئولین تقدیر به عمل آمد.

گزارش:شیخ اسدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *