برگزاری جشن ولادت حضرت_زینب «س» و روز پرستار

به گزارش سامانه اطلاع رسانی “ارزوئیه خبر” مراسم جشن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در دولت آباد-ارزوئیه؛باحضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت سپاه,پرستاران و مردم همیشه در صحنه دولت آباد برگزار شد.

 

جناب سرگرد اسماعیل کاخ در رابطه با روز پرستار عنوان کرد:سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی صبر و استقامت و درایت حضرت زینب (س) و روز پرستار فرصت مغتنمی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که به حق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت و طرح بزرگ تحول نظام سلامتند. فرمانده محترم سپاه ارزوئیه بیان نمود:پرستارانی که با زحمات شبانه روزی آرامش و آسایش را به مردم هدیه می کنند کسانی که از خود می گذرند تا بیمار از درد خود بگذرد. این پایداری و استقامت در برابر نا ملایمات زبان ما را به تحسین و تشکر می گشاید و در این بین چه مناسبتی بهتر از روز میلاد اسوه صبر کربلا که بتوانیم قدر دان تلاش و کوشش بی دریغ شما فرشتگان سفیدپوش حوزه سلامت باشیم.
در اين جشن برنامه هاي شاد و متنوعي از جمله موسيقي ، نمايش طنز قرائت شعر و مسابقه و اهداء هديه به برندگان به اجرا در آمد و در پایان مراسم از پرستاران حاظر در جمع تقدیر و تشکر به عمل آمد.
گزارش:شیخ اسدی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *