خطبه های نماز جمعه ارزوئیه مورخ29/10/96

به گزارش ارزوئیه خبر امام جمعه محترم شهرستان ارزوئیه در خطبه ی اول خود ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) گفت: آن بانوی والامقام در همه عرصه های زندگی الگویی کامل برای همه زنان در دنیاست و باید شاخصه های زندگی ایشان را در همه عرصه های زندگی به کار ببندیم.

وی همچنین روز پرستار را به این قشر زحمتکش و خستگی ناپذیر تبریک گفت.

حجت السلام ولمسلمین دکتر نصرالله پورافزود:افسانه شکست ناپذیری اسرائیل دروغی بیش نیست و وظیفه تمامی مسلمانان را کمک به مردم غزه و فلسطین دانست و گفت جنگ نهایی ما با آل یهود است.‌

وی تصریح کرد:مسیحیت امروز مسخ شده وعده ای بنام مسيحيت از صهیونیست حمایت میکنند.

دکترنصرالله پور افزود:شایعه پراکنی یکی از اهداف دشمن با استفاده از تلگرام اینستاگرام و بقيه شبكه هاي مجازي است فضاي مجازي بي درو پيكرو بدون كنترل است و آسیب های اجتماعی و امنيتي و فرهنگي زیادی در جامعه به وجود آورده است.

وی همچنین تاکید نمود:اکثر پیام رسان های در دسترس و پرطرفدار امروزه از جمله تلگرام،واتس آپ،اینستاگرام امروز بدليل اينكه از فضای امنی برخوردار نبوده و كنترلش دست امريكا و دشمنان ماست تبديل به سنگر دشمنان جامعه اسلامی تبدیل شده است.

امام جمعه خطیب ارزوئیه یکی از دلایل کاهش رشد اقتصادی را از چشم عده اي دانست که هم نان سفره شهدا میخورند و هم نان و پست جمهوري اسلامي را ميگيرند و هم حرفهای بی بی سی را میزنند و نظام را زير سوال ميبرند.

وی ابراز کرد:مطالبه مهم رهبری اين است كه مردم به دشمنی های آمریکا و اسرائیل توجه داشته باشند.

ایشان از مسوولين خواستار شد که از ضعفهای داخلی غافل نشوند و حل مشكلات معيشتي و اشتغال و توليد و محروميت زدايي بايد دغدغه اصليشان باشد زیرا این امر وظیفه آنان است و نباید کوتاهی کنند.

در بین نماز مولودی به مناسبت میلادحضرت زینت(س) توسط مداح اهل بیت سیدحسن قریشی خوانده شد.

و در پایان از زحمات عاملین زکات در شهرستان توسط مسئولین شهرستان تقدیر به عمل آمد.

گزارش:شیخ اسدی

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *