اجلاس مجمع بسیج

اجلاس مجمع بسیج به روایت تصویر
باحضور #سردارابوحمزه ،فرمانده سپاه ثارا… استان

#ستون_خیمه_انقلاب_اسلامی_ولایت_مطلقه_فقیه_است.

?سردار ابوحمزه در اجلاس مجمع بسیج شهرستان ارزوئیه اطاعت از ولی فقیه را نقطه عزت جامعه اسلامی خواند و بیان کرد: امت های مسلمان به واسطه اطاعت از ولی فقیه عزیز شده اند. و اطاعت از ولی فقیه،عزت همراه با اقتدار می آورد.

?سردار ابوحمزه،فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان در جمع بسیجیان ولایتمدار ارزوئیه در اجلاس #مجمع_بسیج عنوان کرد: مباحث رشد و بالندگی و تعالی همه ما باید در جهت انجام وظیفه محقق شود. وی در ۲ محور سخنان خود را آغاز نمود و با توجه به هفته #بصیرت به بازخوانی فتنه ۸۸ پرداخت و بیان کرد اگر بخواهیم یک جواب روشن پیرامون فتنه آن سال داشته باشیم باید جریانات بعد از #دفاع_مقدس را مورد مطالعه قرار دهیم.

 

?فرمانده بسیجیان استان کرمان بیان کرد: امروز خطراتی بر اساس #جریانات_فکری بوجود آمده است که مدل تغییر نظام اسلامی را در دستور کار خود قرار داده است و در این جا بحث بنده خواص جامعه و آقازاده هایی است که روی رهبران این جریانات سرمایه گذاری می کنند و همان #ساکتین جریان فتنه که در حقیقت #هدایت_کننده جریان هم بودند.

?وی با اشاره به کلام رهبری در خصوص اینکه در این جریانات “عده ای به دنبال زدن سیرت نظام اند ولو اینکه صورت نظام حفظ شود.” تصریح کرد: بی نظمی که فتنه گران بوجود آوردند و خیانت هایی که موجب شدند از ذهن مردم به آسانی نخواهد گشت.

?سردار ابوحمزه در جمع بسیجیان انقلابی ارزوئیه حفظ #وحدت و #انسجام را از عوامل ترس دشمنان دانست و بیان کرد: خیانت خائنان به نظام جمهوری اسلامی و وابستگی سرسپردگان به آمریکا، به #اقتدار جمهوری اسلامی ضربه زد.و افزود: بار دیگر #بصیرت امت واحده اسلامی این زمینه را فراهم آورد که وابستگان به آمریکا و غرب رسوای خاص و عام شوند.

?وی در ادامه اطاعت از امر ولی فقیه را خنثی کننده تمام #فتنه ها دانست و تصریح کرد: آمریکا و انگلیس هدایت کننده جریان فتنه اند و اگر زمینه را بازهم فراهم ببینند باز هم به فتنه انگیزی خود می پردازند، و در ادامه خاطر نشان کرد: دشمنان ایران با اصل نظام و اسلام و بیداری اسلامی که با محوریت انقلاب اسلامی ایران آغاز شده مخالفند و بحث تروریسم و هسته ای بهانه ای بیش نیست،چرا که اینان خود در هیچ مسئله ای پایبند به ارزش ها نیستند.

?سردار ابوحمزه در ادامه افزود: ترس دشمنان از #انقلابی است که با رهبری سید حسن نصرالله با محوریت شیعه و سنی کار خود را انجام میدهد آنان از قاسم سلیمانی که در طبق اخلاص و عمل توانسته به تمام تحرکات دشمن پاسخ دهد و از اجرای نقشه هایشان جلوگیری کند می ترسند،قاسم سلیمانی که در جهت اهداف نظام اسلامی با #تعهد و #تدین و انقلابی گری توانسته به اعجوبه ای که تمام عالم او را می شناسند تبدیل شود.

?سردار ابوحمزه با اشاره به کتاب “شهیدان راه فضیلت” افزود: باید قدر روحانیت مجاهد وانقلابی را بدانیم و امروز ستون خیمه انقلاب اسلامی #ولایت_فقیه است و با بیان اینکه ما یک اسلام یک امام و یک امت داریم خاطرنشان کرد: اگر امت از امام اطاعت نکند،اسلام گوشه گیر خواهد شد،امام در غربت می ماند و امت ذلیل خواهد شد.

?وی در ادامه #اطاعت از ولی فقیه را نقطه #عزت جامعه اسلامی خواند و بیان کرد: امت های مسلمان به واسطه اطاعت از ولی فقیه عزیز شده اند. و اطاعت از ولی فقیه،عزت همراه با #اقتدار می آورد.

 

?سردار ابوحمزه تصریح کرد:امام امت در مدت ۲۸ سال ده جنگ را مدیریت کرد که هدف تمامی این جنگ ها براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است که با سرپنجه ی #تدبیرولایت تمام این تهدیدات به فرصت تبدیل شد، که نمونه بارز آن قائله داعش بود که این شجره خبیثه ملعونه به نابودی کشیده شد.

?فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان در بخش دوم سخنان خود به برنامه های محوری سپاه و بسیج پرداخت و بحث آخر برنامه ها را در خصوص ایجاد #تقوای_درونی برای دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه مطرح نمود تا در برابر آفت ها حفظ شوند.و افزود: به واسطه جلسات فقط آگاهی افراد بالا می رود و #علم #گفتاری است و #تربیت که اصل مهم تری است #رفتاری می باشد.که باید در عمل دیده شود.

?وی در پایان #شهیدحججی را نمونه بااخلاص جامعه امروز دانست که به واسطه #اخلاص به تمام جهان معرفی شد، و عمل توام با اخلاص وی را موثر در اوج شهید دانست و بیان کرد:عمل برای خدا و در جهت رسیدن به خدا، انسان را به اوج می رساند.
گزارش/شیخ اسدی
ویراستار/تاراش روابط عمومی بسیج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *